
Стиральная машина полуавтом. GWF-WS601W (біла, 6кг) (GRUNHELM)
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Класс энергопотребления | A++ |
| Страна производитель | Китай |
| Тип стиральной машины | Полуавтомат |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 16 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага з упаковкою | 16 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Клас захисту від протікання | IPX4 |
| Цвет | Білий/синій |
| Максимальне завантаження білизни | 6 кг |
| Потужність віджиму | 120 Вт |
| Потужність прання | 360 Вт |
| Розміри (ШхГхВ) | 660х400х770 мм |
| Розміри з упаковкою (ШхГхВ) | 680х420х800 мм |
| Тип завантаження білизни | Верхній |
| Тип размещения | Та, що стоїть окремо |
| Швидкість віджиму, що настроюється. | 1300 об/хв |
- Цена: 6 399 ₴

