
Стиральная машина полуавтов. однобаковая GWB-W602-B (белая/голубая, 6кг) (GRUNHELM)
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Страна производитель | Китай |
| Тип стиральной машины | Полуавтомат |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 9.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага з упаковкою | 10.5 кг |
| Витрати води | 16000 л/рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Энергопотребление | 115 кВт.г/рік |
| Клас захисту від протікання | IPX4 |
| Клас захисту від ураження електричним струмом за ГОСТ | Клас I |
| Цвет | Білий/блакитний |
| Максимальне завантаження білизни | 6 кг |
| Матеріал корпуса | ABS пластик |
| Напряжение | 220 Вт |
| Потужність прання | 300 Вт |
| Розміри (ШхГхВ) | 430х405х765 мм |
| Розміри з упаковкою (ШхГхВ) | 450х420х800 мм |
| Уровень шума | 62 Дб |
| Тип завантаження білизни | Верхній |
| Тип размещения | Та, що стоїть окремо |
| Частота | 50 Гц |
- Цена: 4 099 ₴

