
Холодильник - BRH-N186М60-W,(белый,двухк.,нижний мороз, 186см) (GRUNHELM)
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Цвет | Белый |
| Уровень шума | 40 дБ |
| Размеры | |
| Вес | 58 кг |
| Высота | 1860 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автономний час роботи | 810 хв |
| Гарантія | 3 роки |
| Глубина | 600 мм |
| Общий объем | 286 л |
| Климатический класс | N/ST |
| Конструкция | Нижня морозильна камера |
| Контейнер для овочів | + |
| Корисний об'єм морозильної камери | 76 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 210 л |
| Количество камер | Двокамерний |
| Кількість полиць на дверях | 3 шт |
| Кількість секцій у морозильній камері | 3 |
| Полиці холодильної камери | 4 шт |
| Система охлаждения | No-frost |
| Тип | Холодильник |
| Ширина вскмоктуючої насадки | 600 мм |
| Штрих код | 6990001276280 |
- Цена: 19 549 ₴

