
Холодильник - BRH-N181М55-W,(белый,двухк.,нижний мороз, 181см) (GRUNHELM)
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Характеристики
Информация для заказа
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Автономний час роботи | 690 хв |
| Вага брутто | 55 кг |
| Вага нетто | 51 кг |
| Высота | 1810 мм м |
| Габарити упаковки | 1885х577х622 см |
| Гарантія | 3 роки |
| Глубина | 600 мм |
| Класс энергопотребления | А++++ |
| Климатический класс | N/ST |
| Корисний об'єм морозильної камери | 71 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 182 л |
| Количество дверей | 2 |
| Количество камер | Двокамерний |
| Кількість лотків морозильної камери | 3 |
| Кількість лотків холодильної камери | 1 |
| Кількість полиць на дверях | 3 |
| Номинальное напряжение | 220-240 В |
| Номінальна частота | 50/60 Гц |
| Номинальный ток | 0.9 А А |
| Полиці холодильної камери | 4 |
| Потужність заморозки | 2.5 кг / 24 год |
| Уровень шума | 40 дБ |
| Система охлаждения | No-frost |
| Теплоизоляция | Циклопентанова |
| Тип розморожування | Автоматичний |
| Тип холодоагенту | R600A |
| Управление | Сенсорное |
| Ширина вскмоктуючої насадки | 545 мм |
| Ширина, мм | 54.5 см |
| Номинальная мощность | 110 Вт Вт |
- Цена: 14 899 ₴

