




Лобзик електричний HECHT 1531
Лобзик електричний HECHT 1531
Ідеально підходить для прямих та косих пропилів під кутом до 45 ° у деревині або металі.
Товщина матеріалу 80 мм для дерева та 10 мм для металу
Пильний диск по дереву та захисний диск по металу входять до комплекту постачання. Пильний диск можна замінити дуже швидко та без інструментів.
4 положення маятникового ходу та швидкість до 2400 об/хв
Світлодіодне освітлення гарантує гарний огляд
Оснащений функцією всмоктування
Таким чином, робоча поверхня відразу очищається від стружки, що летить, і ви можете працювати чисто.
Акумулятор та зарядний пристрій не входять до комплекту. Їх можна замовити окремо (001277B / 001278B / 001277CH) або придбати один із базових пристроїв Hecht 1277, 1278 або 1289 із серії батарей 1278. Ці базові пристрої поставляються з 2 батареями та пристроєм для швидкого заряджання.
Переваги офіційного представництва HECHT в Україні
повна впевненість в якості та оригінальності продукції
гарантія дотримання всіх прав споживача
якісна консультація, безкоштовна доставка та гарантія 2 роки на продукцію (приватне використання)
Технічні характеристики
|
Двигун |
електричний акумулятор 20 В |
| Швидкість без навантаження | 0-2400 об/хв |
| Глибина різання дерево/сталь/пластик | 80/10/13 мм |
| Вага | 2,1кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hecht |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 1.7 кг |
| Довжина ходу пилки | 18 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 2400 хід/хв |
| Матеріал підошви | Сталь |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Нахил підошви | 45 град. |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Здув тирси | Так |
| Лазерний маркер | Ні |
| Маятниковий хід | Так |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Система погашення вібрації | Ні |
| Швидкозатискне кріплення пилки | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 80 мм |
| Максимальна глибина пропілу (пластику) | 13 мм |
| Максимальна глибина пропілу (сталі) | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 мес. |
| Колір | Червоний |
- Ціна: 2 419 ₴






