



Тепловентилятор електричний керамічний 2000Вт 3 режима роботи термостат побутовий
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тепловентилятор електричний керамічний 2000Вт 3 режима роботи термостат побутовий
Metier FHC2000 - якісний електричний обігрівач побутового призначення Має на корпусі ступінчастий перемикач, що дозволяє регулювати потужність споживання від 1000 Вт до 2000 Вт. Як нагрівальний елемент використовується керамічна пластина, що забезпечує довгий обігрів будинку навіть після відключення від мережі. При використанні як основне джерело тепла може обігріти кімнату площею до 20 кв.м.
- Потужність: 2000Вт,
- 3 режими роботи: 1000Вт/2000Вт/обдув,
- Керамічний нагрівальний елемент: не випалює кисень та не пересушує повітря,
- Рекомендована площа обігріву: 20-25м2
- Регульований термостат
- Захист від перегріву
- Захист від перекидання (вимикається при перекиданні)
- Метелева решітка (не виділяє токсичних речовин при нагріванні)
- Корпус виконано з первинного ABS пластику
- Вентилятор з низьким рівнем шуму
- Гарантія 36місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metier |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Настільний, Підлоговий |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 255 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Регулювання швидкості | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Функція повороту | Ні |
- Ціна: 1 504,65 ₴

