




Haбіp Г-подібних ключів JCB Tools JCB-5107 HEX 10 од 6-22 мм в чохлі
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Haбіp Г-подібних ключів JCB Tools JCB-5107 HEX 10 од 6-22 мм в чохлі
Набір Г-подібних ключів - це професійний інструмент для закручування та відкручування деталей із відповідними отворами.
Набір Г-подібних ключів є універсальним комплектом інструментів для слюсарно-монтажних робіт.
Ключі виготовлені з хромованадієвої сталі, відрізняються високою міцністю та стійкістю до зношування. Кожен ключ має свій розмір і форму, що дозволяють забезпечити надійне кріплення та фіксацію кріплення з шестигранним профілем.
Характеристики
| Матеріал : | Хромово-ванадієва сталь. |
|---|---|
| Робочий профіль : | HEX |
| Розміри ключів : | 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 17, 19, 22 мм |
| Кількість одиниць : | 10 од. |
| Вага : | 2.875 кг. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JCB |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Оміднений інструмент | Немає |
| Розмір max | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість ключів у наборі | 10 |
| Набір ключів | ключі однотипні |
| Розмір min | 8 мм |
| Тип ключа | шестигранний |
- Ціна: 1 380 ₴

