




Ланцюгова бензопила Hyundai X 420 шина 40 см 2,7 к.с. 41 куб.см. 2000 Вт 3300 об/хв
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ланцюгова бензопила Hyundai X 420 шина 40 см 2,7 к.с. 41 куб.см. 2000 Вт 3300 об/хв
Ланцюгова бензопила Hyundai X 420 оснащена шиною Oregon довжиною 40 см, що забезпечує продуктивну роботу з деревиною. Двигун потужністю 2,7 к.с. гарантує високу продуктивність та ефективність.
Пила відрізняється ергономічними ручками, зручною системою запалювання для швидкого запуску, механізмом автоматичного змащування ланцюга та захистом ланцюга для безпеки. Система гасіння вібрації зменшує навантаження при тривалій роботі.
Hyundai X 420 — потужний та надійний інструмент для професіоналів і домашніх майстрів, ідеальний для роботи з деревиною, будівництва, ремонту та заготівлі дров.
Характеристики:| Живлення | Бензинове |
| Потужність, к.с. | 2.7 к.с. |
| Об'єм двигуна | 41 куб.см |
| Потужність, Вт | 2000 Вт |
| Обороти двигуна | 3300 об/хв |
| Тип двигуна | 2-тактний бензиновий Hyundai IC41 |
| Охолодження | Повітряне |
| Довжина шини | 40 см |
| Швидкість обертання ланцюга | 21 м/сек |
| Тип деревини | Тверді та м'які породи |
| Максимальні обороти | 11000 об/хв |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Кількість ланок | 57 шт |
| Регулювання натягу ланцюга | За допомогою інструментів |
| Система змащування ланцюга | Змащувальна |
| Об'єм бака для палива | 0.26 л |
| Паливна суміш | Бензин + масло (октан 92 / 2-тактне масло) |
| Пропорція суміші | 40:1 |
| Захист від перевантажень | + |
| Об'єм бака для змащування ланцюга | 210 мл |
| Система полегшеного запуску | Easy Start + |
| Металевий зубчастий упор | + |
| Автоматичне змащування ланцюга | + |
| Ширина ланки | 1.3 мм |
| Фронтальне гальмо ланцюга | + |
| Ручка | Прорезинена, ергономічна |
| Тип запуску | Ручний стартер |
| Рівень шуму | 98.8 дБ |
| Вага | 6.5 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Габарити (ДхШхВ) | 430х255х275 мм |
| Країна виробник | Корея |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hyundai |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Вага | 6.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина шини | 400 мм |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Кількість обертів | 3300 об/хв |
| Ліхтарик | Ні |
| Об'єм масляного бака | 210 мл |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Рівень шуму | 98.8 дБ |
| Стан | Новий |
| Швидкість обертання ланцюга | 21 м/сек |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Ємність паливного бака | 260 мл |
| Об'єм двигуна | 41 куб. см |
| Потужність двигуна | 2.7 к. с. |
| Додаткові функції | |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Ні |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Легкий запуск | Так |
| Праймер | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Комплектація | |
| Набір насадок | Ні |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 6 916 ₴



