-34%










Висоторіз садовий Hyundai HPSE 750R мережевий з телескопічною штангою і регулюванням кута нахилу 750 Вт
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Висоторіз садовий Hyundai HPSE 750R мережевий з телескопічною штангою і регулюванням кута нахилу 750 Вт
Висоторіз електричний Hyundai HPSE 750R — потужний і надійний садовий інструмент для обрізки гілок і кущів. Телескопічна штанга дозволяє досягти довжини до 2,6 м, забезпечуючи роботу на висоті без драбини. Ергономічні ручки, антивібраційна система та регульований кут нахилу пили забезпечують комфорт і безпеку.
Характеристики:| Живлення | від мережі (220 В) |
| Тип двигуна | щітковий |
| Потужність | 750 Вт |
| Тип штанги | телескопічна |
| Довжина шини | 20 см |
| Швидкість обертання ланцюга | 11 м/сек |
| Рівень шуму | 86 дБ |
| Обсяг масляного картера | 0.06 л |
| Регулювання натягу ланцюга | безключове (SDS) |
| Регулювання кута нахилу | є (5 положень) |
| Автоматичне змащування ланцюга | є |
| Максимальна довжина штанги | 260 см |
| Матеріал штанги | алюміній |
| Габарити | 2015х155х128 мм |
| Вага | 7 кг |
| Країна виробник | Корея |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hyundai |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Довжина телескопічної штанги, max | 2600 мм |
| Наявність телескопічної штанги | Так |
| Потужність двигуна, Вт | 750 |
| Розташування зубів | Двостороння |
| Стан | Новий |
| Тип | Мережева пила |
| Швидкість обертання ланцюга | 11 м/сек |
| Матеріал ручки | Алюміній |
| Загальні | |
| Вага | 7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кількість положень ріжучого полотна | 5 |
| Регулювання кута нахилу ріжучого полотна | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 128 м |
| Довжина шини | 200 |
| Довжина: | 2015 м |
| Напруга | 220 |
| Об'єм оливного бака | 60 |
| Рівень шуму | 86 |
| Ширина | 155 |
- Ціна: 3 577,21 ₴






