



Штабелер ручной Cormak P513
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Щогла виготовлена з міцної сталі та обладнана металевою сіткою для захисту оператора від падіння вантажу. Гідравлічний насос із ножним приводом забезпечує контрольований підйом і плавне опускання вантажу. Поворотні колеса, радіус повороту 1100 мм та ергономічна ручка дають змогу легко маневрувати між стелажами. Для стабільності під час підйому та фіксації в потрібному місці цей ручний штабелер 500 кг має ножне гальмо.
Особливості ручного штабелера Cormak P513 Вантажність — 500 кг Максимальна висота підйому — 1300 мм Розміри вил — 850х110 мм Регулювання ширини вил від 220 до 560 мм Мінімальна висота вил — 85 мм Гідравлічний насос із ножним приводом Запобіжний клапан Міцна сталева щогла Захисна сітка Поліуретанові ролики вил Ø70х30 мм Поворотні поліуретанові колеса Ø120х50 мм Стоянкове гальмо Ергономічна ручка керування Радіус повороту — 1100 мм Висока жорсткість рами Габаритні розміри — 1380x570x1610 мм Вага — 105 кг. Часті питанняБільше дізнатися про ручні штабелери, їх конструкції та переваги допоможуть відповіді на питання.
Які переваги в ручному штабелері дає ножна педаль підіймання?Ніжна педаль звільняє руки для стабілізації вантажу, дає змогу точніше дозувати підйом і зручніше в обмеженому просторі, де немає місця для роботи з важелем.
Що для штабелера дає регульована ширина вил?Регульовані вила дають змогу працювати з різними типами палітур, підіймати нестандартні піддони або ящики та краще розподіляти навантаження. Це робить штабелер універсальнішим без ускладнення конструкції.
Чим вигідні компактні ручні штабелери з довжиною вил 850 мм?Такі штабелери чудово підходять для роботи у вузьких проходах і обмеженому просторі, підіймання та розміщення вантажів на низьких і середніх рівнях, роботи в торгових залах, а також завантаження й розвантаження вантажівок. Завдяки компактній конструкції та невеликій вазі, їх можна легко перевезти на інший об'єкт і зручно зберігати у разі невикористання.
Як коротші вила впливають на керованість штабелера?Короткіші вила зменшують момент інерції, роблять штабелер слухнянішим під час поворотів і дають змогу точніше позиціонувати вантаж. У вузьких проходах це відчувається відразу.
Чому ручні штабелери мають обмежену висоту підіймання?Обмеження висоти підйому пов'язане з фізичними можливостями оператора, стабільністю під час ручного керування й безпекою експлуатації.
]]| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cormak |
| Вантажопідйомність | 500 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна висота підіймальній силі | 1300 мм |
| Мінмакс. Висота вил | 85/1300 мм |
| Загальна висота з опущеними вилками | 1610 мм |
| Загальні розміри | 1380x570x1610 мм |
| Радіус повороту | 1100 мм |
| Розмір коліс | Ø120x50 мм |
| Розмір передніх коліс | Ø70x30 мм |
| Розміри виделок | 850x110 мм |
| Тип скера | Вручну |
- Ціна: 43 240 ₴

