




Шліфувальний верстат CORMAK MM2315 230V
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Осциляція шліфувальної стрічки забезпечує рівномірне оброблення поверхні та збільшує робочий ресурс абразиву. Кут шліфування регулюється від 0 до 45°, що дає змогу знімати фаски та обробляти кутові та скошені поверхні. Розмір робочого стола становить 840x300 мм, додаткового столу — 300х250 мм. Регулювання висоти столів із діапазоном 80 мм дає змогу адаптувати їх під товщину заготовки. Жорстка конструкція вагою 138 кг робить цей верстат для шліфування дерева точним і стабільним навіть за високих навантажень.
Особливості шліфувального верстата CORMAK MM2315 230V Оброблення як плоских, так і криволінійних поверхонь Можливість вертикального та горизонтального положення стрічки Осциляція шліфувальної стрічки Швидкість руху стрічки — 980 м/хв Потужність двигуна — 2,2 кВт (230 В) Регулювання кута шліфування на 0-45° Розмір робочого стола — 840х300 мм Додатковий бічний стіл розміром 300х250 мм Регулювання висоти основного та додаткового столів (діапазон 80 мм) Важільний механізм для швидкої заміни стрічки Механізм швидкого натягування стрічки Вихід під аспірацію Ø100 мм Компактна конструкція з високою жорсткістю Вага 138 кг. Часті питанняБільше дізнатися про шліфувальні верстати для дерева допоможуть відповіді на питання.
Які є типи шліфувальних верстатів для дерева та чим вони відрізняються?Вершки для шліфування дерева бувають:
Стрічкові — використовують нескінченну абразивну стрічку. Ідеальні для шліфування довгих прямих крайок, торців і великих площин Тарілчасті (дискові) мають абразивний диск. Призначені для швидкого шліфування та формування малих і криволінійних деталей Барабани — використовують великий обертовий вал-барабан, обклеєний абразивом. Призначені для шліфування широких поверхонь. Навіщо потрібна осциляція стрічки шліфувального верстата?Осциляція стрічки запобігає появі борозен і канавок на заготівці, рівномірно розподіляє знос абразиву, зменшує нагрівання та продовжує термін експлуатації стрічки.
Які технічні характеристики важливі під час вибору шліфувального верстата для дерева?Важливе значення мають:
Потужність двигуна Розмір робочої поверхні Швидкість руху шліфувального елемента Можливість оброблення під кутом Можливість під'єднання аспірації. Яка аспірація потрібна для шліфувального верстата для дерева?Шліфувальні верстати генерують велику кількість дуже дрібного пилу, тому фільтр аспіраційного встановлення має затримувати частинки розміром до 5 мікронів, а для забезпечення максимального захисту — до 1 мікрона. Продуктивність всмоктування має бути не менш ніж 1000 м3/год.
Які абразиви використовуються в шліфувальних верстатах для дерева?Найчастіше використовуються абразиви з таких матеріалів:
Оксид алюмінію (електрокорунд) — універсальний для всіх порід дерева Карбід кремнію — добре підходить для шліфування смолистих порід Циконат алюмінію ефективний для твердих порід і зняття великого шару матеріалу.]| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cormak |
| Вага | 138 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантувати | 12 місяців |
| Потужністю | 2,2 кВт |
| Напруга | 230 V |
| Переміщення столу по висоті | 80 мм |
| Розмір стінки тяги | 514x221 мм |
| Розміри пісководної стрічки | 2515x152 мм. |
| Розміри таблиці | 840x300 мм |
| Швидкість шліфувальної стрічки | 14 м/с |
| Кут нахилу шліфувального агрегату | 0º – 90º |
- Ціна: 84 080 ₴

