


Мотокультиватор бенз. G-4,5/55; 4,5к.с., ширина 35/55см, передач 1вперед, колеса для транспорт.
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мотокультиватор
Основні переваги:
Двигун зі збільшеним крутним моментом,
Фрикційна муфта зчеплення,
Шестеренчатий редуктор з литим корпусом зі зменшеними габаритами,
Ведучий вал шестигранний,
Спеціальна форма ножів, яка запобігає намотуванню бур'янів,
Інерційно масляний повітряний фільтр з додатковою ступінню очистки повітря і забором повітря на кермі,
Регульоване кермо з перемичкою для збільшення жорсткості,
Бампер для захисту двигуна,
Колеса для легкого транспортування.
]]| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 40 кг кг |
| Глибина оброблення | 15 см |
| Комплектація | фрези |
| Країна торгової марки | Україна |
| Кількість фрез | 6 |
| Кількість швидкостей | 1 вперед |
| Об`єм бака для оливи | 0.5 л |
| Об'єм двигуна | 172 см3 |
| Об'єм паливного бака | 1 л |
| Потужність двигуна | 3300 Вт |
| Потужність двигуна (к.с) | 4.5 к.с |
| Стан товару | новий |
| Тип | Бензиновий |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип редуктора | шестерний |
| Ширина оброблення | 55 см мм |
- Ціна: 19 599 ₴

