Піскоструминна камера MAST MSC220RD+DC15 (з одними правими дверцятами)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MAST KOMPRESSOREN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Авіаційні характеристики | 400-1000 л/хв |
| Вага | 38 кг кг |
| Зовнішні розміри камери під час збирання, LxWxH (без фільтра DC15) | 938x580x1389 мм |
| Вихід з аспірації | 64/90 мм |
| Напруга | 220-240 В/ 50 Гц |
| Робочий тиск | 0,8 МПа атм |
| Світлодіодне освітлення | 12 В / 6 Вт |
| Швидкість потоку повітря | 0,7-1,0 м3/хв |
| Оглядове вікно | 58x27 см |
| З'єднання зі стисненим повітрям | 1/4" |
| Транспортні розміри | 91x62.5x20/ 61x30.5x31 мм |
- Ціна: 25 220 ₴

