Піскоструминна камера MAST MSC350SD+DC15 (бічні дверцята)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MAST KOMPRESSOREN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Авіаційні характеристики | 400-1000 л/хв |
| Вага | 64 кг кг |
| Зовнішні розміри камери під час збирання, LxWxH (без фільтра DC15) | 945x680x1550 мм |
| Вихід з аспірації | 64/90 мм |
| Напруга | 220-240 В/ 50 Гц |
| Робоча зона | 930x660x630 мм |
| Робочий тиск | 0,8 МПа атм |
| Світлодіодне освітлення | 12V / 10W |
| Швидкість потоку повітря | 0,7-1,0 м3/хв |
| Оглядове вікно | 58x27 см |
| З'єднання зі стисненим повітрям | 1/4" |
| Транспортні розміри | 92,5x71x21,5/ 61x30,5x31 см |
- Ціна: 42 100 ₴

