




Заглушка
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Переваги моделі:
> Графенова батарея забепечить швидку зарядку, довший час роботи на одному заряді при меншій вазі акумулятора(60км), довший термін служби скутера без заміни акумулятора та додаткову безпеку, адже такі акумулятори придатні для роботи в важких умовах, а отже менш схильні до перегріву, коротких замикань та займань в порівнянні з літієвими акумуляторами.
> TSC(Traction Control System)-система для додаткової безпеки водія, основою задачею якої є контроль тяги електроскутера. Система автоматично пригальмує ведуче колесо, щоб уникнути пробуксовування.
> Автомобільні фари високого класу забезпечують огляд на 50метрів та додаткові миготливі навколишні вогні для видимості скутера в темну пору доби.
> Регульовані гідравлічні амортизатори, LED- дисплей, м’яке та еластичне сидіння для максимального комфорту під час їзди.
> Наявний автоматичний реверс з світловим індикатором, великий місткий багажник(32л) та пульт дистанційного керування для легкого користування та практичності.
> Наявні системи захисту від перегріву, зниженої напруги, короткого замикання, перенапруги.
> Скутер додатково обладнаний системою безключового запуску та функцією автоматичного ввімкнення/вимкнення фар(датчик світла).
Коплектація:
> Скутер акумуляторний GTM Volt
> Дзеркала заднього виду
> Кабелі для під'єднання акумуляторної батареї
> Додаткова задня спинка
> Набір для встановлення дзеркал заднього виду
> Зарядний пристрій
> Килимок
> Переднє крило
> Оригінал інструкції з техніки безпеки
> Оригінал інструкції з експлуатації
> Гарантійний талон
]]| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 131 кг |
| Вага нетто | 106 кг |
| Довжина/колісна база | 1791/1286 мм |
| Запас ходу при, навантаження 75кг/шв.40км/год | 60 км |
| Країна походження | Китай |
| Країна торгової марки | Україна |
| Кількість циклів заряду/розряду | 800 циклів |
| Максимальне навантаження | 200 кг(двомісний) |
| Максимальний кут підйому вгору | 13° |
| Потужність | 1500 Вт |
| Привод | задній |
| Розмір коліс, передні/задні | 90/90-12/3,0-10 |
| Стан товару | Новий |
| Ступінь захисту від води | IP65 |
| Тип акумулятора | ГРАФЕНОВА 72V/23Ah |
| Тип гальм, передні/задні | Диск/Дисець + TCS |
| Тип скутера | електричний |
| Час повного заряду | 6,5 рік |
| Швидкість максимальна | 50 км/год |
- Ціна: 52 999 ₴






