
Культиватор синій (ПОВІТРЯ) - 1050-3 (колеса 10", 6,5кс) (FORTE)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Размеры | |
| Вага | 140 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструмент | Культиватор |
| Висота, мм | 600 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Гарантія | 1 рік |
| Глибина культивації | 300 мм |
| Глибина оброблення | 300 мм. |
| Двигун | Дизельний |
| Довжина, мм | 1 200 |
| Країна походження | Китай |
| Кількість передач | 3/1 |
| Кількість передач вперед | 3 |
| Кількість передач назад | 1 |
| Модель двигуна | 178F |
| Потужність гриля | 6,5 л.с. |
| Об'єм двигуна | 296 см3 |
| Особливості | Чавуний корпус редуктора, Фреза 24 ножа (4 секції по 4 ножі нерозбірна), Регулювання положення керма по горизонталі та вертикалі, Повітряний фільтр масляного типу |
| Охолодження | Повітряне |
| Потужність | 6.5 к.с. |
| Розмір коліс | 4.00-10 |
| Тип двигуна | Чотирьохтактний |
| Тип живлення | Дизель |
| Тип охолодження | Повітряний |
| Тип старту | Ручний |
| Ширина культивації | 1050 мм |
| Ширина оброботки | 1050 мм. |
| Ширина, мм | 800 |
| Штрих код | 6906529951196 |
| Тип привода | Редукторний |
- Ціна: 32 070 ₴

