
Мотоблок зелений (ВОДА) - МД-81 LUX (без плугу) (FORTE)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Размеры | |
| Вага | 210 кг |
| Висота | 840 мм |
| Довжина | 2180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструмент | Мотоблок |
| Вал отбора мощности | 1176 об/хв |
| Висота, мм | 840 мм |
| Витрати палива | 0.7 л/год |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Глибина культивації | 195 мм |
| Довжина, мм | 2180 мм |
| Діаметр циліндра | 80 мм |
| Зчеплення | Дисковий |
| Країна походження | Китай |
| Кількість передач вперед | 6 |
| Кількість передач назад | 2 |
| Модель двигуна | Д-180 |
| Об'єм двигуна | 452 см3 |
| Об'єм паливного бака | 5 л |
| Оберти двигуна | 2200 об/хв |
| Охолодження | Водяне |
| Потужність | 8 к.с. |
| Робоча швидкість | 2-5 км/год |
| Тип двигуна | Чотирьохтактний |
| Тип живлення | Дизель |
| Тип культиватора | Горизонтальний |
| Тип старту | Ручний |
| Хід поршня | 90 мм |
| Ширина колії коліс | 820-880 мм |
| Ширина культивації | 900 мм |
| Ширина, мм | 1250 мм |
- Ціна: 45 999 ₴

