
Культиватор МКБ (ПОВИНТРЯ) — МКБ-25 LUX (FORTE)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Размеры | |
| Вага | 15 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструмент | Культиватор |
| Висота, мм | 460 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Гарантія | 1 рік |
| Глибина культивації | 150 мм |
| Глибина оброблення | 150 мм. |
| Двигун | Бензиновий |
| Довжина, мм | 450 |
| Країна походження | Китай |
| Кількість передач | 1/0 |
| Кількість передач вперед | 1 |
| Потужність гриля | 2,5л.с. |
| Особливості | Захист паливного бака, Легкий старт, Редуктор на підшипинках, Розбірна фреза, Швидкозатискне кріплення керма, Повітряний фільтр на кермі |
| Охолодження | Повітряне |
| Потужність | 2.5 к.с. |
| Тип двигуна | Двотактний |
| Тип живлення | Бензин |
| Тип охолодження | Повітряний |
| Тип старту | Ручний |
| Ширина культивації | 300 мм |
| Ширина оброботки | 300 мм. |
| Ширина, мм | 305 |
| Штрих код | 6906524831554 |
| Тип привода | Редукторний |
- Ціна: 6 046 ₴

