
Стрем'янка алюмінієва - 917 (7сх) (ITOSS)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Itoss |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.3 кг кг |
| Висота до платформи драбини | 144 см |
| Висота у складеному вигляді (довжина однієї секції) | 220 см |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Додатково | Робоча висота - це висота до платформи драбини + середнє зростання людини |
| Країна походження | Словаччина |
| Кількість секцій | 1 |
| Кількість щаблів | 7 |
| Макс. вантажопідйомність | 150 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Робоча висота | 350 см |
| Тип драбини | Драбина |
| Ширина опори | 51 см |
| Штрих код | 8586007321055 |
- Ціна: 4 787 ₴

