
Культиватор червоний (ПОВІТРЯ) - 1050 NEW(колеса 10", 6кс) (FORTE)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Размеры | |
| Вага | 140 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструмент | Культиватор |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Глибина культивації | 300 мм |
| Країна походження | Китай |
| Кількість передач вперед | 2 |
| Кількість передач назад | 1 |
| Особливості | Панель на кермі, Повітряний фільтр нового типу, Ящик для інструментів на кермі |
| Охолодження | Повітряне |
| Потужність | 6.5 к.с. |
| Тип двигуна | Чотирьохтактний |
| Тип живлення | Дизель |
| Тип культиватора | Вертикальний |
| Тип старту | Ручний |
| Ширина колії коліс | 4.00-10 |
| Ширина культивації | 1050 мм |
| Штрих код | 6906511133845 |
| Тип привода | Редукторний |
- Ціна: 29 371 ₴

