
Стрем'янка металева - 409 (9 сх., синя) (WORK'S)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Work |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 11.5 кг кг |
| Висота до платформи драбини | 191 см |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Додатково | Робоча висота - це висота до платформи драбини + середнє зростання людини. Товщина профілю становить до 1 мм. Порошкове покриття стійке до пошкоджень. |
| Країна походження | Україна |
| Кількість секцій | 1 |
| Кількість щаблів | 9 |
| Макс. вантажопідйомність | 150 кг |
| Матеріал | Метал |
| Робоча висота | 411 см |
| Тип драбини | Драбина |
| Ширина опори | 53 см |
| Штрих код | 4823053302466 |
- Ціна: 2 405 ₴

