
Шліфмашина кутова - КШМ 72-125 (710Вт, 125мм) (СТАЛЬ)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Вага | 2.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 3 роки |
| Гарантія | 3 роки |
| Додатково | Броньований роторЯкісна фіксація статора обмотки |
| Діаметр диска | 125 мм мм |
| Комплектація | Додатковий комплект вугільних щітокШвидкосімейний захисний кожухЗатискний ключБічна ручка |
| Кількість оборотів | 12 000 об/хв |
| Напруга | 220-230 В |
| Потужність | 710 Вт |
| Тип живлення | Мережа |
| Штрих код | 6922021078537 |
- Ціна: 1 137 ₴

