
Шліфмашина кутова - КШМ 111-125РД (1200Вт, 125мм) (СТАЛЬ)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Вага | 2.14 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Діаметр диска | 125 мм мм |
| Країна походження | Китай |
| Кількість оборотів | 12000 об/хв |
| Потужність | 850 Вт |
| Регулювання оборотів | Немає |
| Тип живлення | Мережа |
| Штрих код | 2000963299174 |
- Ціна: 1 774 ₴

