
Культиватор червоний (ПОВІТРЯ) - 1350Е NEW(колеса 12", 9кс) (FORTE)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Размеры | |
| Вага | 160 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 36 Аг |
| Інструмент | Культиватор |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Глибина культивації | 300 мм |
| Країна походження | Китай |
| Кількість передач вперед | 2 |
| Кількість передач назад | 1 |
| Об'єм двигуна | 418 см3 |
| Об'єм паливного бака | 5.5 л |
| Особливості | Кермо нового типу, Повітряний фільтр на двигуні, Ящик для інструментів на кермі, Чавунний корпус редуктора, Розбірна фреза 3+1+1, Покращений масляний фільтр |
| Охолодження | Повітряне |
| Потужність | 9 к.с. |
| Тип двигуна | Чотирьохтактний |
| Тип живлення | Дизель |
| Тип культиватора | Вертикальний |
| Тип старту | Електричний |
| Ширина колії коліс | 5.00-12 |
| Ширина культивації | 1350 мм |
| Штрих код | 6906511133913 |
| Тип привода | Редукторний |
- Ціна: 39 584 ₴

