
Шліфмашина кутова - КШМ 15-181 (1500Вт, 180мм) (СТАЛЬ)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Вага | 3.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування кнопки увімкнення | Да |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Діаметр диска | 180 мм мм |
| Комплектація | болгарка Сталь КШМ 15-181;захисний кожух;бічна ручка;ключ для фіксації диска;посібник з експлуатації;картонна упаковка. |
| Країна походження | Китай |
| Кількість оборотів | 8500 об/хв |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 1500 Вт |
| Підсвітка | Немає |
| Регулювання оборотів | Немає |
| Різьблення на шпинделі | M14 |
| Тип живлення | Мережа |
| Штрих код | 6902020151806 |
- Ціна: 2 276 ₴

