
Зварювальний Інвертор - MMA-280 HOME LINE (KAISER)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAISER |
| Вага | 4.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 3 роки |
| Гарантія | 3 роки |
| Додатково | Низький рівень енергопідриванняЗахист від перегріву |
| Захист від перегрівання | Да |
| Комплектація | Зварювальний інверторПластиковий кейс |
| Країна походження | Китай |
| Макс. діаметр електродів | 5 мм |
| Максимальний струм | 280А |
| Межі зміни напруги мережі живлення, | 160-240 В |
| Мінімальний струм | 20 А |
| Охолодження | Повітряно-примусове |
| Струм зварювання | Постійний |
| Ступінь захисту | ІР21 |
| Тип зварювання | Дугове зварювання (ММА) |
| Тип ізоляції | Н |
| Функція ""Антиприлипання"" (""Anti-Stick"") | Да |
| Функція Гарячий старт Hot-Start | Да |
| Функція Форсаж дуги ""Arc-Force"" | Да |
| Штрих код | 6912019032801 |
| мін. діаметр електродів | 1.6 мм |
| Тип обладнання | Інвертор |
- Ціна: 3 175 ₴

