
Культиватор червоний (ПОВІТРЯ) - 1350G NEW(колеса 12", 17кс) (FORTE)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Размеры | |
| Вага | 170 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструмент | Культиватор |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Глибина культивації | 300 мм |
| Країна походження | Китай |
| Кількість передач вперед | 2 |
| Кількість передач назад | 1 |
| Модель двигуна | 192F |
| Об'єм паливного бака | 3.6 л |
| Особливості | Новий дизайн двигуна, Панель на кермі, Повітряний фільтр нового типу, Ящик для інструментів на кермі, Чавунний корпус редуктора, Розбірна фреза 3+1+1, Покращений масляний фільтр |
| Охолодження | Повітряне |
| Потужність | 17 к.с. |
| Тип двигуна | Чотирьохтактний |
| Тип живлення | Бензин |
| Тип культиватора | Вертикальний |
| Тип старту | Ручний |
| Ширина культивації | 1350 мм |
| Тип привода | Ручний |
- Ціна: 29 953 ₴

