
Пила ланцюгова електрична - GES22-40B (2,2кВТ, 3,2кг) (GRUNHELM)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Вага | 3.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антивібраційна система | Да |
| Габарити | 425х215209 мм |
| Довжина шини | 40 см |
| Країна походження | Китай |
| Об'єм оливного бака | 0.18 л |
| Тип | Електропила |
| Тип живлення | Мережа |
| Швидкість обертання ланцюга | 11 м/с |
| Штрих код | 6922021075826 |
- Ціна: 3 262 ₴

