
Драбина універсальна - LZ3208BQ (3х8) (WERK)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Вага | 11.8 кг |
| Кількість секцій | 3 |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота драбини | 350 см м |
| Висота сходів | 509 см |
| Висота у складеному вигляді (довжина однієї секції) | 228 см |
| Габаритна товщина сходів | 20 см |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Країна походження | Китай |
| Кількість щаблів | 8 |
| Макс. вантажопідйомність | 150 кг |
| Тип драбини | Універсальна |
| Ширина опори | 75 см |
| Штрих код | 6908899994445 |
- Ціна: 7 112 ₴

