
Навіска - Косарка Роторна ремінна BM-02 (FORTE)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 810 мм |
| Довжина | 780 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 27 кг кг |
| Вага в пакованні, кг | 27 кг. |
| Висота зрізу | 40-80 мм |
| Висота скошування | не більше 70 мм мм |
| Висота, мм | 300 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Довжина, мм | 600 |
| Комплектність | У комплекті з ременем |
| Країна походження | Китай |
| Кількість оборотів | 1800–2400 об/хв |
| Привод | ремінь |
| Сумісність | Мотоблоки з водяним охолодженням |
| Тип | Косилка |
| Ширина захоплення | 880 мм |
| Ширина оброблення | 880 мм мм |
| Ширина, мм | 930 мм |
| Штрих код | 2000963773742 |
- Ціна: 7 038 ₴

