
Драбина універсальна - LZ2109 (2х9) (WERK)
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Размеры | |
| Вага | 8.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота драбини | 254 см м |
| Висота сходів | 424 см |
| Висота у складеному вигляді (довжина однієї секції) | 254 см |
| Габаритна товщина сходів | 17 см |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Країна походження | Китай |
| Кількість секцій | 2 |
| Кількість щаблів | 9 |
| Макс. вантажопідйомність | 150 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип драбини | Універсальна |
| Ширина опори | 80 см |
| Штрих код | 6900111111180 |
- Ціна: 5 237 ₴

