
Бетонозмішувач - EW8160P, 160л. (FORTE)
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Размеры | |
| Вага | 72.7 кг |
| Параметры сети | |
| Напруга | 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 840х730х440 мм |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал вінця, лопатей | Чавун |
| Об'єм барабана | 160 л |
| Об'єм суміші | 120 л |
| Потужність | 650 Вт |
| Принцип дії | Гравітаційні |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип передачі | Вінцева |
| Частота | 50 Гц |
| Штрих код | 6910131251605 |
- Ціна: 12 798 ₴

