
Балон газовий побутовий 50л, Китай (WERK)
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага циліндра | 19 кг |
| Випробувальний тиск | 3.0 МПа |
| Зовнішній діаметр | 300 мм |
| Матеріал | HP295 +Q235 Сталь |
| Наповнення | 20 кг |
| Номінальна товщина | 2.5 мм |
| Об `єм | 48 л |
| Робоча температура | -40 + 60°C |
- Ціна: 5 709 ₴

