
Двигун бензиновий - F210GT-25 (ФОРТЕ)
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Охолодження двигуна | Повітряне |
| Тип палива | Бензин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 16 кг кг |
| Вага (без підставки) | 16кг |
| Висота, мм | 330 |
| Витрати палива | 360 г/кВт х рік |
| Габарити | 39х33х35 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Гарантія | 1 рік |
| Довжина валу | 58 мм |
| Довжина, мм | 390 |
| Діаметр валу | 25 мм |
| Діаметр внутрішнього різьблення | 8 мм |
| Діаметр циліндра | 70 |
| Країна походження | Китай |
| Потужність всмоктування, Вт | 7л.с. Об'єм двигуна: 210см3 |
| Об'єм двигуна | 210 см3 |
| Охолодження | Повітряне |
| Потужність | 7 к.с. |
| Призначення | Мотоблок, Культиватор, Садова техніка |
| Сфера застосування | мотоблок, культиватор, садова техніка |
| Тип валу | шпонка |
| Тип двигуна | Чотирьохтактний |
| Тип старту | Ручний |
| Фільтр від накипу | з олійною ванною |
| Хід поршня | 54 мм |
| Швидкість обертання | 3600 об/хв |
| Ширина, мм | 350 |
| Штрих код | 2000963124902 |
- Ціна: 5 000 ₴

