
Кормоподрібнювач - МЛИН-2 (МЛИН-ОК)
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Млин-ОК |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 21.3 кг кг |
| Габарити | 400х295х750 мм |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Клас інструменту | Побутовий |
| Комплектація | 4 сита, діаметрами : 2, 3, 4, 5 мм |
| Країна походження | Китай |
| Потужність | 1800 Вт |
| Продуктивність | Переробка зернових : 180 кг/год л/год |
| Продукція переробки | Зерно, рис, горох, арахіс, ячмінь |
| Штрих код | 6915588170028 |
- Ціна: 4 317 ₴

