
Компресор - FL-2T50N (FORTE)
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Вага | 24 кг |
| Об'єм ресивера | 50 л |
| Тиск | 8 Бар |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 655х300х615 мм |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна походження | Китай |
| Кількість фаз | 1 |
| Кількість циліндрів / сходів | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 1500 Вт |
| Продуктивність | 200 л/хв л/год |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип компресора | Поршневий |
| Формфактор | Пересувний |
| Штрих код | 6902019501506 |
| Тип привода | Прямий |
- Ціна: 7 352 ₴

