
Драбина приставна - LZ1114 (WERK)
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Размеры | |
| Вага | 5.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сходів | 396.5 см |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Країна походження | Китай |
| Кількість секцій | 1 |
| Кількість щаблів | 14 |
| Макс. вантажопідйомність | 150 кг |
| Тип драбини | Приставна |
| Ширина опори | 38 см |
| Штрих код | 2000963666617 |
- Ціна: 3 750 ₴

