
Драбина приставна BUDFIX 1110
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Budfix |
| Країна виробник | Україна |
| Размеры | |
| Вага | 3.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сходів | 2.8 м |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість щаблів | 10 |
| Макс. вантажопідйомність | 150 кг |
| Ширина, мм | 33.5 см |
- Ціна: 2 938 ₴

