
Драбина приставна - 7109 (9ст, 2.56м) (ITOSS)
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Itoss |
| Размеры | |
| Вага | 3.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сходів | 256 см |
| Висота у складеному вигляді (довжина однієї секції) | 257 см |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Країна походження | Словаччина |
| Кількість секцій | 1 |
| Кількість щаблів | 9 |
| Макс. вантажопідйомність | 150 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип драбини | Приставна |
| Ширина опори | 34 см |
| Штрих код | 8586007324520 |
- Ціна: 4 073 ₴

