
Кормоподрібнювач - МЛИН-8 (МЛИН-ОК)
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Млин-ОК |
| Упаковка | |
| Вага | 23.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 400 х 295 х 750 мм |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Додатково | Обмотка двигуна : Мідна |
| Клас інструменту | Побутовий |
| Країна походження | Китай |
| Оберти двигуна | 2800 об/хв |
| Потужність | 2500 Вт |
| Продуктивність | Переробка фруктів та овочів : 670 кг/год Переробка зернових : 180 кг/год л/год |
| Продукція переробки | Зерно. овочі, коренеплоди |
| Штрих код | 6915588170080 |
- Ціна: 5 022 ₴

