
Бетонозмішувач - EW9180P, 180л. (FORTE)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Размеры | |
| Вага | 74.7 кг |
| Параметры сети | |
| Напруга | 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 840х730х440 мм |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал вінця, лопатей | Чавун |
| Об'єм барабана | 180 л |
| Об'єм суміші | 135 л |
| Потужність | 800 Вт |
| Принцип дії | Гравітаційні |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип передачі | Вінцева |
| Частота | 50 Гц |
| Штрих код | 6910131251803 |
- Ціна: 13 252 ₴

