
Бетонозмішувач - EW1200P (NEW) 200л. (FORTE)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Размеры | |
| Вага | 65.1 кг |
| Параметры сети | |
| Напруга | 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити коробки | 850х740х450 мм |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Комплектація | - Бетонозмішувач - Транспортувальні колеса - Комплект кріплень - Картонна упаковка - Інструкція - Гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Об'єм барабана | 200 л |
| Об'єм суміші | 150 л |
| Потужність | 900 Вт |
| Принцип дії | Гравітаційні |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип передачі | Вінцева |
| Частота | 50 Гц |
| Штрих код | 6920161252015 |
- Ціна: 16 345 ₴

