
Електротельфер - FPA 500 (1020Вт) (FORTE)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Размеры | |
| Вага | 17 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вантажопідйомність без блоку | 250 кг |
| Вантажопідйомність із блоком | 500 кг |
| Висота підйому без блоку | 12 м |
| Висота підйому з блоком | 6 м |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Довжина каната/ланцюга | 12 м |
| Країна походження | Китай |
| Кількість канатів/ланцюгів | 1 |
| Потужність | 1.39 л.с |
| Привод | Електричний |
| Тип | Лебідка |
| Тяговий механізм | Канатний |
| Швидкість підйому без блоку | 10 м/хв |
| Швидкість підйому з блоком | 5 м/хв |
| Штрих код | 6900313500010 |
- Ціна: 7 746 ₴

