
Стрем'янка алюмінієва (двостороння) - LB403 (WERK)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.6 кг кг |
| Висота до платформи драбини | 65 см |
| Висота сходів | 245 см |
| Висота у складеному вигляді (довжина однієї секції) | 71 см |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Країна походження | Китай |
| Кількість секцій | 2 |
| Кількість щаблів | 3 |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип драбини | Драбина |
| Ширина опори | 41 см |
| Штрих код | 6902019711066 |
- Ціна: 1 422 ₴

