
Стрем'янка алюмінієва (двостороння) - LB405 (WERK)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Вага | 4 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота до платформи драбини | 109 см |
| Висота сходів | 289 см |
| Висота у складеному вигляді (довжина однієї секції) | 118 см |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Країна походження | Китай |
| Кількість секцій | 2 |
| Кількість щаблів | 5 |
| Тип драбини | Драбина |
| Ширина опори | 46 см |
| Штрих код | 6902019911060 |
- Ціна: 2 263 ₴

