
Кормоподрібнювач - МЛИН-3ЧБ (МЛИН-ОК)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Млин-ОК |
| Упаковка | |
| Вага | 18.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 415х295х750 мм |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Клас інструменту | Побутовий |
| Країна походження | Китай |
| Оберти двигуна | 2800 об/хв |
| Потужність | 2500 Вт |
| Продуктивність | Переробка качанів кукурудзи : 85 кг/год Переробка зернових : 200 кг/год л/год |
| Продукція переробки | Зерно, колиски кукурудзі, стьобаний корм |
| Штрих код | 2063334874974 |
- Ціна: 5 638 ₴

