
Стрем'янка металева - LFD106TB (3сх) (FORTE)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.6 кг кг |
| Висота до платформи драбини | 70 см |
| Висота у складеному вигляді (довжина однієї секції) | 109 см |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Додатково | Робоча висота - це висота до платформи драбини + середнє зростання людини |
| Країна походження | Китай |
| Кількість секцій | 1 |
| Кількість щаблів | 3 |
| Макс. вантажопідйомність | 120 кг |
| Матеріал | Метал |
| Робоча висота | 280 см |
| Тип драбини | Драбина |
| Ширина опори | 35 см |
| Штрих код | 69340252523 |
- Ціна: 1 806 ₴

