
Стрем'янка металева - LFD156TB (5сх) (FORTE)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Размеры | |
| Вага | 7.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота до платформи драбини | 125 см |
| Висота сходів | 155 см |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Країна походження | Китай |
| Кількість щаблів | 5 |
| Макс. вантажопідйомність | 120 кг |
| Штрих код | 2000963130286 |
- Ціна: 2 527 ₴

