
Мотокоса - М-430 (4,5кВт, 7.8кг) (БУКОВИНА)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Буковина |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.8 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 43 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Діаметр волосіні | 2,5 мм |
| Комплектація | Бензокоса Буковина М-430, коробка, інструкція (паспорт), 3-х лопатевий ніж 1-шт., котушка з ліскою 1-шт., мірний бачок для змішування бензину з маслом, лійка, велосипедна рукоятка з органами управління, набір ключів, плечовий ремінь. |
| Охолодження | Повітряне |
| Потужність | 4500 Вт |
| Приводний вал | Прямий |
| Ремінь | + |
| Робочі обороти | 2800-9000 об/хв |
| Різальний елемент | Лісочка/Ніж |
| Тактність двигуна | Двотактний |
| Тип живлення | Бензин |
| Ширина скошування (лісочка) | 415 мм |
| Ширина скошування (ніж) | 230 мм |
| Штрих код | 6906529951110 |
- Ціна: 2 310 ₴

