
ФАТ-С - 125/22,2x14 Baumesser Beton (DISTAR)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота ріжучого шару | 7 мм |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Діаметр кола | 125 мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22.23 мм |
| Країна походження | Україна |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Матеріал, що обробляється | Вирівнювання бетонних поверхонь, усунення опалубних напливів та швів, зачищення бетонних поверхонь перед нанесенням захисних або декоративних покриттів |
| Товщина кола | 0 |
| Умови роботи | Без охолодження |
| Штрих код | 2000963869865 |
| Тип обладнання | Кутова шліфмашина |
- Ціна: 1 240 ₴

